• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

چک پرینت «رایگان» نوین پرداز

چک پرینت

چک پرینت رایگان

نرم افزاری جهت چاپ اطلاعات روی چک با پرینترهای معمولی
دانلود چک پرینت رایگان
امکان انتخاب کلیه چکهای بانکی
امکان انتخاب کلیه دسته چک های پر کاربرد بانکی کشور
طراحی برگه چک جدید
درصورتی که تغییری در ساختار برگه چک ایجاد شود و یا بانکی جدید تاسیس شود امکان ویرایش و یا افزودن دسته چک در بخش طراحی چک امکان پذیر است.
چاپ چک با پرینترهای معمولی
برای چاپ اطلاعات روی چک نیازی به پرینترهای خاص نیست بلکه می توان با پرنترهای معمولی برگه چک را چاپ نمود

نرم افزار چک پرینت که می تواند هم به عنوان یک نرم افزار جداگانه و مستقل بصورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد و هم بصورت یک امکان روی نرم افزارحسابداری نوین پرداز وجود دارد. در این نرم افزار سعی شده است برگه های چک پرکاربرد اغلب بانکهای کشور طراحی و اضافه شود. در صورتی که این برگه ها دچار تغییرات شوند و یا برگه چک جدید و یا بانک جدیدی تاسیس شود امکان طراحی و افزودن برگه چک آن چهت چاپ چک فراهم شده است .

نرم افزار چک پرینت که بصورت رایگان قابل استفاده است کلیه چکهای پرکاربرد اغلب بانکهای کشور را جهت استفاده دارا می باشد.

لازم بذکر است که برای چاپ اطلاعات روی برگه های چک نیاز به دستگاه پرینترخاصی نمی باشد. بلکه این امکان با استفاده از پرینترهای معمولی اندازه A4 قابل استفاده می باشد.

  • چک پرینت رایگان
    ثبت اطلاعات کامل روی برگه های چک: اطلاعاتی چون تاریخ سررسید چک (به عدد و حروف) ، مبلغ چک (بصورت عددی و حروف) ، عنوان در وجه (نام گیرنده( چک را می توان بر روی چک ثبت نمود.
    • چاپ فرم واگذاری به بانک
      چاپ فرم واگذاری چک به بانک : این امکان که تنها در نرم افزار حسابداری نوین پرداز قابل استفاده می باشد به شما کمک می کند تا زمانی که نیاز است تعدادی از چکهای دریافتی و موجود را به حساب بانک خود واگذار نمایید . مشخصات کامل چک هایی را که مورد نظر است و از داخل نرم افزار حسابداری انتخاب نموده اید روی فرم واگذاری چک به بانک پرینت نمایید.