• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

زیربسته مدیریت و چاپ بارکد نوین پرداز

مدیریت و چاپ بارکد

زیربسته مدیریت و چاپ بارکد

چاپ بارکد محصولات به سلیقه شما
امکان چاپ لیبل در ابعاد مختلف
امکان چاپ بارکد محصولات با طراحی دلخواه توسط زیربسته بارکد امکان پذیر است. همچنین امکان طراحی و چاپ بر روی رولهای لیبل با هر ابعاد و اندازه وبه تعداد دلخواه با این زیربسته میسر می شود.
چاپ لیبل محصولات باطراحی دلخواه
در زیربسته مدیریت و چاپ بارکد، طراحی لیبل براساس سلیقه شما صورت می پذیرد. مشخصاتی چون نام کالا، بارکدکالا، قیمت فروش، تخفیف کالا، قیمت پس از تخفیف، نام فروشگاه، و ... قابل چاپ بر روی لیبل می باشد.
فروش سریع با استفاده از بارکدچاپ شده
از دیگر مزایایی که این زیربسته در نرم افزار حسابداری فراهم می کند ، امکان فروش سریع با استفاده از بارکدی که بر روی لیبل چاپ شده توسط دستگاه بارکدخوان فروشگاهی می باشد. که تنها با قرائت کد کالا توسط بارکدخوان کالا به فاکتور اضافه می شود.

زیربسته مدیریت و چاپ بارکد ویژه مشاغلی هست که نیاز به تهیه و چاپ لبیل های فروشگاهی جهت فروش سریع در فاکتور می باشند. امکان مدیریت و چاپ بارکد که بر روی نرم افزار حسابداری فعال می شود این امکان را به کاربران می دهد که بر روی هر ابعادی از لیبل مشخصات دلخواهی چون نام کالا، قیمت کالا، تخفیف کالا، بارکدکالا ، نام فروشگاه و سایر مشخصات کالا با طراحی و تعداد دلخواه چاپ نمایید و در زمان ثبت فاکتور فروش تنها با کمک یک دستگاه بارکدخوان فروشگاهی نسبت به افزودن کالا به فاکتور فروش سرعت ثبت فاکتور را افزایش دهید.

زیربسته مدیریت و چاپ بارکد ویژه مشاغلی هست که نیاز به تهیه و چاپ لیبل محصولات دارند مناسب می باشد..

امکان چاپ لیبل کالاهای تعریف شده در نرم افزار حسابداری نوین پرداز در ابعاد مختلف (بصورت رول های تک، دو و سه ستونه) و یا برچسب های تعبیه شده در اندازه برگه های A4 مثل MPL24، MPL30، MPL65 و... جهت چاپ در پرینترهای معمولی اندازه A4 با طراحی دلخواه شما می تواند شما را در زمینه چاپ لیبل محصولات از هر نرم افزار دیگری بی نیاز می کند

  • چاپ بارکد
    “ مدیریت کالاهای چند بارکدی ، اتصال چندین بارکد به یک محصول و فروش تمامی بارکدها به عنوان محصول منتخب از ویژگی های مهم زیربسته مدیریت و چاپ بارکد نرم افزار حسابداری نوین پرداز می باشد. ”
    • “ امکان تعریف یک بارکد برای چند کالا (جدید) ، در سوپر مارکت ها برخی از اقلام یک شرکت که قیمتهای متفاوت دارند ، بارکد های یکسانی نیز دارند . وقتی بارکد اینگونه کالاها توسط دستگاه بارکد خوان قرائت شود سیستم اجازه انتخاب کالا را به کاربر می دهد ”
      ارتباطpos2pc