• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

زیربسته کالر آی دی نوین پرداز

ارتباط با ترازوی دیجیتال

زیربسته کالرآی دی (CallerID)

نمایش شماره و مشخصات شخص تماس گیرنده روی صفحه نمایش شما
نمایش شماره تماس، شماره اشتراک و مشخصات تماس گیرنده
به محض تماس شخص با مجموعه شما، مشخصات فرد تماس گیرنده که در نرم افزار تعریف شده است همراه با کد اشتراک و مانده حساب برروی صفحه نمایش (مانیتور) شما ظاهر می شود.
امکان ثبت فاکتور فروش و ... بصورت دسترسی سریع
با استفاده دکمه های کنترل سریع می توانید در حین تماس با مشتری فاکتورهای فروش ، سند دریافت ، پرداخت و ... را انتخاب و ثبت نمایید.
مدیریت 2 و 4 خط تلفن
دستگاه های کالر آی دی ارائه شده می توانند 2 تا 4 خط تلفن رابصورت همزمان برای یک مجموعه مدیریت نمایند.

زیربسته کالر آی دی همراه با یک دستگاه کالر آی (که در مدلهای 2خط و 4 خط ) موجود می باشد می تواند بر روی نرم افزار حسابداری نوین پرداز اضافه شود. این زیربسته جهت استفاده رستوران ها، فست فودها، هایپرمارکتهاو ... که مشتریانی بصورت اشتراک تلفنی دارند طراحی و پیاده سازی شده است .با این زیربسته امکان مشاهده نام، کداشتراک، مانده حساب شخص تماس گیرنده و ... روی صفحه نمایش داده می شود.

زیربسته کالرآی دی ، برای کلیه مشاغلی که مشتریان با اشتراک دارند مانند رستورانها، فست فودها، هایپرمارکتها و ... مناسب می باشد

با این زیربسته شما امکان دسترسی به دکمه های ثبت سریع فاکتور فروش ، پیش فاکتور، فاکتور خرید، سند دریافت در حین مکالمه را دارید. همچنین می توانید گزارش صورتحساب تفضیلی و گردش عملکرد مخاطب را مشاهده نمایید. امکان ثبت اشتراک بصورت نامحدود، ثبت 4 الی 6 شماره اختصاصی ویژه هر مشترک از جمله امکانات این زیربسته می باشد.

  • کالرآی دی
    کالر آی دی: دستگاه کالر آی دی ، سخت افراری است که خطوط تلفن را بعنوان ورودی دریافت می نماید و با استفاده از یک کابل USB به سیستم رایانه ای متصل می شود. نصب و راه اندازی این سخت افزاری بسیار ساده و آسان می باشد. ”