• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

باجه فروشگاهی بدون محدودیت مرزی نوین پرداز

باجه فروشگاهی

باجه فروش بدون محدودیت مرزی

مدیریت شعب مختلف یک مجموعه در هر نقطه ای از کشور
ثبت فاکتور شعب بصورت آنلاین و آفلاین
شعب مختلف یک مجموعه از طریق نرم افزار باجه می توانند فاکتورها را بصورت آنلاین و آفلاین ثبت نمایند. ارتباط بین باجه و سیستم اصلی برپایه اینترنت و وب سرویس است.
ثبت موقت و دائم فاکتورها و اسناد
در نرم افزار باجه می توان فاکتورها را جهت ویرایشهای بعدی بصورت موقت ثبت نمود تا پس از تغییرات آن را ثبت نهایی نمایید.
سطح دسترسی ویژه باجه
کاربران نرم افزار باجه می توانند با سطح دسترسی خاص تعریف شده برای آنها از نرم افزار استفاده نمایند.

نرم افزار باجه فروشگاه یک محصول مبتنی بر اینترنت و وب سرویس می باشد. این نرم افزار می تواند بصورت آنلاین و آفلاین داده ها را به وب سرویس انتقال دهد. نرم افزار حسابداری نوین پرداز نیز به محض ارتباط با اینترنت می تواند کلیه عملیات دریافت فاکتورها، سندهای دریافت ، بروزرسانی موجودی کالاها،گردش اشخاص و ... را انجام دهد.تا آخرین تغییرات روی نرم افزار باجه فروشگاهی نوین پرداز دریافت شود.

نرم افزار باجه فروشگاهی جهت مدیریت متمرکز چندین شعب با فاصله های مختلف که در سطح شهر یا کشور پراکنده هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

در نرم افزار باجه می توان برای کاربران سطح دسترسی دلخواهی از جمله مشاهده لیست مشتریان یک فروشگاه، مشاهده لیست کالاهای انتخابی ، مشاهده لیست بانکها و صندوقهای دلخواه و .... را ایجاد نمود. در نرم افزار باجه همچنین می توان امکاناتی چون موجودی کالاها، کالاهای چند واحدی، طراحی گزارشات دلخواه مثل طراحی فاکتور فروش، و ... را مشاهده نمود. همچنین امکان اتصال به ترازوی دیجیتال و دستگاه های POS فروشگاهی در نرم افزار باجه فراهم شده است.

  • باجه فروشگاهی
    امکان ثبت موقت و دائم فاکتورها و اسناد از دیگر مزایای نرم افزار باجه می باشد. که کاربر می تواند با توجه به نیاز فاکتورها را ویرایش نماید و پس از اصلاحات جهت ارسال به سیستم اصلی آن را ثبت نهایی (دائم) نماید.لازم به ذکر است که فاکتورهایی که در حالت ثبت موقت هستند به سرور ارسال نمی شوند . ”