• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

نرم افزار حسابداری متصل به ترازوی دیجیتال

ارتباط با ترازوی دیجیتال

زیربسته ارتباط با ترازوی دیجیتال

ارتباط آنلاین و آفلاین با انواع ترازوی دیجیتال
امکان اتصال به انواع ترازوی دیجیتال
امکان اتصال به انواع ترازوی کارین ، محک، کارین، صدر و دیبال و....
امکان ارتباط آنلاین و آفلاین نرم افزار حسابداری با ترازو
امکان ارسال فاکتورهای ثبت شده توسط ترازوهای دیجیتال به نرم افزار حسابداری نوین پرداز بصورت آنلاین و آفلاین. ارتباط آنلاین نیز می تواند بصورت باسیم و بی سیم پیاده سازی شود.
مدیریت چند ترازو بصورت شبکه با نرم افزار
امکان مدیریت و اتصال چندین ترازو به صورت شبکه به نرم افزار حسابداری نوین پرداز جهت ارسال فاکتورهای فروش ثبت شده در ترازوهای مختلف

نرم افزار ارتباط با ترازوهای دیجیتال می تواند با انواع ترازوهای کارین، محک، رادین، صدر ، دیبال و ... متصل می شود. ارتباط ترازوهای دیجیتال با نرم افزار حسابداری به دو صورت انجام می شود. 1- ارتباط آنلاین 2- ارتباط آفلاین

زیربسته ارتباط با ترازوی نوین پرداز می تواندبا کلیه ترازوهای دیجیتال بصورت آنلاین و آفلاین مرتبط شود.

زیربسته ارتباط با ترازوی دیجیتال نوین پرداز برای مشاغلی که در صنف خود از ترازوی دیجیتالی استفاده می کنند بسیار کاربردی و مفید می باشد. نحوه ی عملکرد این زیربسته به این صورت می باشد که ، کاربر نرم افزار حسابداری نوین پرداز با فعال نمودن این زیربسته بر روی نرم افزار حسابداری خود می تواند از این قابلیت مفید بهره مند شود. با فعال شدن زیربسته ارتباط با ترازوی دیجیتال کاربر می تواند از قابلیتهای متنوعی چون مدیریت کالای موجود در نرم افزار حسابداری درحافظه های ترازو به صورت آنلاین (شامل اضافه، ویرایش، حذف)، مشاهده 10 فاکتور ارسالی از طریق ترازو در نرم افزار حسابداری، مدیریت کلیه فاکتورهای فروش ترازو و تجمیع آن بصورت روزانه و .... بهره مند شود. لازم بذکر است که کاربران در صورت استفاده از این زیربسته می توانند مدیریت چندین ترازو را داشته باشند.

 • چاپ بارکد
  ارتباط آنلاین: در این نوع ارتباط به کاربر امکاناتی از قبیل ثبت کالاها به صورت لحظه ای از طریق نرم افزار و مدیریت آن ها داده می شود. در زمان ثبت فاکتور در ترازو و چاپ آن کاربر می تواند از طریق بارکد نهایی (Total Barcode) که در فاکتور چاپ شده است ، کل اقلام را به نرم افزار انتقال دهد. دریافت فاکتورهای تجمیع فروش روزانه، مدیریت حافظه های ترازو و ... از دیگر امکانات این زیربسته می باشد. ”
  • ارتباط آفلاین: در این ارتباط ترازو برای هر یک از اقلام فاکتور فروش یک بارکد تولید می کند که کاربر باید جهت انتقال اقلام فروش رفته به نرم افزار باید با بارکدخوان بارکد هر یک از اقلام را بصورت مجزا اسکن نماید. به این نوع بارکد اصطلاحاً بارکد آفلاین می گویند.در حالت آفلاین قابلیت ارتباط با تمامی ترازوهای پرینتردار میسر می باشد. ”
   ارتباطpos2pc
  • ارتباط کابلی وزنی: این نوع ارتباط در حال حاضر فقط روی ترازوهای کارین میسر می باشد،در این حالت ارتباط، از طریق کابل ترازو به سیستم وصل می شود،تا بتواند وزن اقلام را از ترازو به نرم افزار انتقال دهد. (لازم بذکر است در این نوع ارتباط فقط وزن کالای قرارداده شده بر روی سینی ترازو از طریق کابل، به نرم افزارنوین پرداز انتقال داده می شود) ”
   ارتباطpos2pc

  معرفی نرم افزار ارتباط با ترازوی دیجیتال

  متصل به نرم افزارحسابداری نوین پرداز
  امروزه یکی از دغدغه های بزرگ مشاغلی همچون میوه فروشی ها، هایپرمارکت ها، قنادی ها، آجیل فروشی ها و دیگر اصنافی که بخشی از فروش محصولات شان توسط ترازو انجام می گیرد. ارتباط با ترازوی دیجیتال و دریافت اطلاعات اطلاعات کالای فروخته شده از ترازو در کمترین زمان ممکن و درنتیجه امکان دریافت گزارش دقیق موجودی کالا در انبار، گزارشات فروش و گزارش سود وزیان خواهد بود.ما به شما نرم افزار ارتباط با ترازوی دیجیتال نوین پرداز رو پیشنهاد می کنیم.